בניית אתרים

 


חברת Estudio בניית אתרים בונה לכם את העתיד

השנים החארונות מציגות בפנינו עולם טכנולוגי מתקדם שאינו משאיר מקום אנשים אדישים.
מי שלא זורם בקצב הנכון נשאר מאחור, ועל כן כל בחירה בחיינו משפיע המון לטווח הארוך.
חברת Estudio בניית אתרים מציגה בפני הלקוח עולם טכנולוגי חדש ומתקדם הנותן פתרונות מתקדמים והכי חשוב- מוצלחים יותר.

Estudio  מתמחה במתן פתרונות אינטרנט מתקדמים, בתכנון, בניית אתרים ,עיצוב, וקידום אתרי אינטרנט,כמובן מותאם אישית לפי צורכי הלקוח החל מאתר תדמיתי ומידע כללי לעסקים קטנים, דרך בניית אתרים דינמיים ואפליקציות לסביבת האינטרנט בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח וכלה בבניית אתרי קטלוג ואתרי מסחר אלקטרוני (חנויות וירטואליות) מאובטחים וכמובן תוך כדי שימום בפלטפורמות מתקדמות.
באמצעות צוות מומחים שלנו אשר מתייחסים לכל לקוח ונותנים לו שירות כאליו הוא הלקוח הראשון והיחיד בחברה, חברתנו מבטיחה  יחס איכותי אישי ומקצועי .
בזמן בניית האתר הלקוח הוא שותף בכל הליך הבניה תוך כדי התייעצות ומתן חשיבות גבוה לדעת הלקוח.


בכל בניית אתר אינטרנט או פרויקט אנו עושים הכל בכדי למצוא את את הדרך הכי טובה לאיפיון, עיצוב, תכנות המורכב , עד להעלאת האתר לרשת

 
אבחון ואפיון:
יש לאפיין ולהבין את האתר לעומק ולרדת לפרטים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בטווח הארוך כאשר בדרך כלל התוצאה היא הגדלת הפניות והחשיפה באמצעות האתר ואז הגדלת המכירות .  
אתר האינטרנט  אינו רק עוד משהו שעושים כי כולם עושים אלא הוא דבר בסיסי לכל עסק , הוא כלי עבודה אמיתי שישמש אותנו שנים ויהיה עוגן אמיתי להצלחת העסק.

מטרת האתר:
חשוב מאוד לבדוק ולשאול ולהבין , מה מטרת האתר שאנחנו צריכים לבנות: האם המטרה היא לאתר אודות ויצירת קשר  , האם המטרה היא רכישת מוצרים באינטרנט , או הרשמה לרשימת תפוצה או שחשוב לנו שהגולש יקרא תוכן אחד מאד ספציפי ,  כל זה מצריך אפיון  ועיצוב לאתר בהתאם לצרכים שלו כך אנחנו מקרבים את ההצלחה קצת יותר אלינו.
 
קהל היעד:
נושא חשוב , אנו לומדים את צרכי הקהל שיגלוש לאתר , מתחשבים בו ומבינים את הצרכים שלו, ובהתאם מוסיפים אלמנטים שיתנו לגולש סביבה נוחה למצוא את עצמו ולקבל יותר מהאתר שלכם.

 
מתחרים:
העובדה שבאינטרנט כל המתחרים שלנו פרוסים לפנינו ואנחנו יכולים ללמוד מה הם עושים בארץ ובעולם ולעשות יותר כמכלול, עוזרת לנו להשתפר ולהוציא מעצמנו את התוצאה הטובה ביותר .
 

שלבי העובדה :
 
שלב 1:
אנחנו נפגשים לישיבה על מנת לאפיין וללמוד את האתר , נמלא ביחד שאלון עיצוב ואסטרטגיה.
נשאל מה מטרת האתר ומי קהל היעד שלו, מה המסרים של החברה , נסרטט קונספט גרפי וניתן עצות מועילות על מנת שהאתר יתמקם בצורה טובה במנועי החיפוש.

שלב 2:
לאחר הפגישה  נשלח איפיון מסודר לאישור הלקוח.
המעצבים שלנו תשלח  2 סקיצות לאתר החדש . לאחר אישור הלקוח ממשיכים בעיצוב שאר העמודים . 
חשוב לציין כי כל לקוח מקבל יחס ועיצוב אישי המותאם עבורו בלבד.

שלב 3:
לאחר אישור העיצוב על ידי הלקוח  אנו מתחילים לרכיב את האתר על מערכת ניהול תוכן שלנו, הפלטפורמה שלנו מאפשרת ללקוח להוסיף עמודים ללא הגבלה,תפריטים , קטגוריות,  מוצרים, גלריות תמונות, העלאות וידאו ותמונות  בצורה פשוטה ביותר ללא נסיון קודם בבנית אתרים ,
 
שלב 4:
שלב המסירה אנו נותנים ללקוח הדרכה צמודה על מערכת ניהול התוכן של האת.
כמובן אנחנו עוזרים בהכנסת התכנים לאתר ומעלים את האתר החדש על כתובת דומיין חדשה של הלקוח כגון :
 
שלב 5:
לאחר שהאתר נמצא ברשת  הלקוח מקבל ייעוץ שיווקי עבור האתר שהוא בנה, כך ידע מה יתאים לו מבחינת השיווק באינטרנט. אנו שמיחים להציג בפניכם  פתרונות קידום פרסום .
 
קוד וקישורים
בעת בניית האתר צריך ואף חובה לקחת בחשבון שמנועי חיפוש הם מקור התנועה הגדול ביותר לכל אתר ברשת.
האתרים  שלנו נבנים בקוד נקי לחלוטין  תוך התייחסות למילות מפתח של האתר ולדרישות מנועי החיפוש תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. 
 
מנועי חיפוש:
תוכן מקורי חשוב וקריטי , חשוב לספק תוכן מיקורי עבור האתר  ולא תוכן מועתק מאתרים אחרים   על מנת שמנועי החיפוש ידרגו אותכם גבוה מהמתחרים שלכם ולכן שוב חשוב להיות הכי טובים מבחינת קוד ותכנים.

תכנים:
בזמן האפיון והבניה אנחנו מציעים ללקוח את הניסיון העשיר שלנו על מנת להוסיף תכנים רלוונטיים לאתר על מנת שמנועי חיפוש יסרקו את האתר בצורה הטובה ביותר.