קידום אתרים

 

רוצה לשפר את מיקומך במנועי חיפוש (גוגל) ? רוצה להגדיל את החשיפה והפניות דרך האתר? רוצה לעשות קמפיין פרסום ממומן במנועי חיפוש ?
אנו ב Estudio  מתמחים בתחום ה SEO קידום אתרים באינטרנט, קידום אתרים בגוגל ועוד מנועי חיפוש, אנו מתמחים בקידום אתרים תדמיתיים, חנויות וירטואליות , קטנים וגדולי ואתרי תוכן אנו נעשה מאמצים על מנת להגדיל את תנועת הגולשים לאתר בצורה מקצועית ויעילה ,עבור האתר שלך על ידי צוות מקדם אתרים   ובעל ניסיון מעשי רב .

קידום אתרים באינטרנט - הינו גורם  חשוב ומכריע

היום נושא הקידום הפך להיות  חלק מרכזי ומכריע לאתרי האינטרנט, בייחוד לאור העובדה  שמדובר רק ב 20 % מהגולשים המגיעים לעמוד השני בתוצאיןת מנועי החיפוש , לכן הרבה אתרים לא נחשפים לגולשים.
אנו  משתמשים בטכניקות קידום חדשות  בתחום הSEO קידום אתרים באינטרנט על מנת לקדם את האתרים של לקוחותינו בצורה אורגנית ויעילה. כמו כן אנו מתמחים בהקמה וניהול קמפיין פרסום ממומן בגוגל ADWARDS. קידום אתרים באינטרנט הינו תחום פתוח ותחרותי לכן צריך ומומלץ לקדם בצורה אתית ולא לפעול בשיטות קידום אפור אשר יכולים הוריד את הדירוג של האתר שלך בגוגל ואף למחיקת האתר ממנועי החיפוש.

ישנם כמה דרכים לקידום אתרים באינטרנט (אנו שומרים על סודיות מקצועית לכן נחשוף ונפרט שלבים מעטים בלבד) :

סקירת ובדיקת התחום ועריכת מחקר ראשוני :
סקירת  ובדיקה מעמיקה של התחום אותו אתם מעוניינים לקדם, ניתוח המודולים של האתר ועוד. עריכת מחקר מקיף בתחום אשר בו האתר עוסק, בדיקת הביקוש והתחרות אשר גולשים מחפשים במנועי החיפוש ולאחר מכן נפיק דו"ח מסקנות והמלצות ללקוח . חשוב לציין כי זהו שלב חשוב וקריטי בתהליך קידום אתרים, על פי סקירת התחום מתבסס תהליך הקידום  - מחקר ע"י חובבנים ולא בעלי מקצוע מורשים  רקיכול לגרום לנזקים רבים ולתוצאות לא טובות במנועי החיפוש.

אופטימיזציית קוד האתר:
סריקת קוד האתר CSS HTML PHP ASP , ואיתור שגיאות  קוד או קוד שאינו ידידותי למנועי החיפוש והמלצות לשיפור את קוד האתר, הסריקה מתבצעת בשני שלבים על ידי סריקה ידנית והבנת הקוד עבור כל דף באתר , וסריקה נוספת אוטמטית על ידי מערכות מתקדמות אשר מותאמות למצוא שגיאות קוד שאינם ידידותיים למנועי החיפוש.

אופטימיזציית מבנה האתר:
חושב מאוד שיפור מבנה האתר בהתאם לכללי קידום אתרים באינטרנט מבחינת מבנה ועיצוב , איתור בעיות במבנה, תיקון מבנה האתר והתאמתו למנוע החיפוש.

אינדוקס דפי האתר בגוגל:
מבצעים אינדוקס לכל דפי האתר במנוע החיפוש של גוגל ויצירת מפות מסורות לכל הקישורים באתר.

בדיקת זמינות האתר :
האתר צריך להיות זמין 24 שעות ביממה לגולשים , לכן נבצע מעקב אחר זמינות האתר ,באם יש תקלות נמליץ לתיקון את הליקויים מול חברות האחסון .

רישום באינדקסים:
הפצת אתר האינטרנט באינדקסים מובילים ברשת ובמנועי חיפוש שונים.

מציאת קישורים:
מציאת קישורים חיצוניים ויצירת קישורים בצורה נכונה.  מנועי החיפוש היום  מודעים לשיטות הסחר בלינקים בין האתרים הנעשה על ידי בעלי האתרים והם ופועלים כנגד זה, אז לכן מומלץ להיות זהירים מהוספת קישורים בצורה לא נכונה דבר זה לא מועיל לקידום ואף גורם נזקל לאתר במנועי החיפוש .

מעקב התקדמות האתר :
אנו עושים מעקב תקופתי שוטף אחר התקדמות הנושא של קידום אתרים.

הצגת דוחות ללקוח:
אנו משתפים את הלקוח לאורך כל זמן הקידום של האתר ומציגים לו דוחות סטטיסטים  עבור ההתקדמות של האתר באופן שוטף.

קידום אתרים בגוגל:

כיום מנוע החיפוש העיקרי בישראל ובעולם  הוא מנוע החיפוש שך גוגל , רוב החיפושים שנעשים בארץ הם באמצעות גוגל ולכן כשמדברים על נושא קידום אתרים אז אנו מתמקדים למעשה בקידום אתרים במנועי חיפוש של גוגל. אנו מתמחים בקידום אתרים בצורה אורגנית בגוגל ובנוסף לזה בקידום על ידיוניהול קמפיין פרסומ בגוגל  (google adwords). לקבלת מידע נוסף על נושא קידום האתרים בגוגל נא צור קשר ונשמח לעמוד לרשותך .

מקדם אתרים מוסמך:

אנו ממליצים כי קידום אתרים באינטרנט יעשה אך ורק  על ידי מקדם אתרים מוסמך ולא חובבנים , מקדם מוסמך זה מקדם אשר עבר הכשרות מקצועית בתחום הקידום. שוב אנו מדגישים שחשוב להיזהר מעבודה עם חובבנים זה יכול לגרום לנזקים לאתר ואף להביא לפסילתו ממנוע החיפוש גוגל .

אצלנו קידום אתרים באינטרנט SEO נעשה אך ורק על ידי מקדם אתרים מוסמך אשר עבר הכשרה מקצועית בתחום הקידום.
כמו כן התחום הזה משתנה מעת לעת והחוקים משתנים לכן  אנו דואגים תמיד להיות מעודכנים  באופן ושוטף ומקצועי  בתחום,  Mstudio היא שותפה בתוכנית השגרירים של מנוע החיפוש גוגל ישראל למקדי האתרים.

למידע נוסף עבור אודות הקידום , נשמח להעמיד לרשותך אחד מאנשי קידום המוסמכים שלנו , ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינם צור קשר