מה לבחור: אתר מתבנית או אתר מותאם אישי ?


בימינו  יש התפתחות וצמיחה מהירה של טכנולוגיות אינטרנט , יותר ויותר חברות מבינים כי לנוכחות של אתר האינטרנט יש השפעה חיובית על התפתחות העסק. אין ספק בכך, אבל השאלה מופיעה: איך אתר האינטרנט צריך להיות בכדי להשפיע בצורה חיובית על העסק?

התשובות
לשאלה זו יכולות להיות שונות , תלוי בפרמטרים של שוקל את השאלה.
במאמר זה אנו רוצים לנתח את הפרמטר של איך נוצר האתר. ישנן שתי גרסאות עיקריות , אתה יכול לקבל אתר מותאם אישית שפותח עבורך או שאתה יכול לקנות פתרון אחר שזה תבנית מדף מוכנה באתר. בדיוק שתי גרסאות אלה של אתרי אינטרנט המופיעים ידונו במאמר זה.

חלופה 1 לבחור באתר מותאם אישית:

החלטת שאתה לא רוצה להיות כמו כל השאר , וכי לעסק שלך מגיע הרבה יותר ,אתר האינטרנט של החברה  צריך להיות הכי טוב בעולם , במיוחד אם אתה מחשיב אותו  כמרכיב חשוב ביותר של העסק שלך. ברוכים הבאים לקטגוריה של האנשים שמוכנים לקבל את האתר בפיתוח אישי ( ומושלם). היתרונות של אתר כזה הם:


 פיתוח אתר אינטרנט מותאם אישית תמיד מאפשר לקחת בחשבון בהווה ובעתיד (שהוא החשוב ביותר) לצרכי השוק והלקוחות.

כל תחום פעילות, וכתוצאה מכך, קהל היעד יש הרבה פרטים אשר תוכלו לספ.

 תקבל בדיוק מה שרצית כתוצאה מפיתוח אתר אינטרנט מותאם אישית.

 אם אתם רוצים לקבל רווח וליהנות מאתר האינטרנט  ,אתם צריכים כל הזמן לפתח ולשפר אותו (גם תכנים ופונקציונליות). קשה לעשות את זה עם תוכנות מדף (תבניות) , אבל אתרים שפותחו אישית ניתן לשפר בקלות.


למרבה הצער, זה וריאנט של פיתוח אתר אינטרנט אינו אידיאלי. יש שני חסרונות גדולים: זמן וכסף. התפתחות אישית באתר אינטרנט הוא עבודה רבה ולוקחת הרבה זמן (כמובן, זמן הפיתוח תלוי, קודם כל בדרישות שלך), ולכן הוא דורש הוצאות גדולות. לכן, אם יש לך זמן ותקציב גדול עבור הפרויקט, צריך לקחת את זה כוריאנט בחשבון.

חלופה 2 לבחור באת מדף (תבנית):

אם אתה צריך לקבל באתר (ככל הנראה, לא המיוחד ביותר) כמה שיותר מהר וזה רצוי מאוד כי האתר צריך לא צריך להיות יקר מאוד. אתה שייך לאנשים שזקוקים לאתר האינטרנט, אפשר לומר, פרופורמה. במקרה זה, האתר לא ישמש לניהול העסק, אך ישמש אמצעי לידע על החברה, אם זה המקרה שלך, אין ספק שזה יהיה יותר טוב לבחור אתר תבנית . אנחנו רשומים כבר את היתרונות העיקריים של פתרונות אלו, אלו הן חיסכון זמן וכסף.


לגבי
החסרונות, יש קצת יותר מהיתרונות:


 קודם כל, לא תוכלו לממש את המטרות ויעדים הייחודיים של העסק שלכם (אם יש כאלה);

תוכנות המדף (תבניות) לא לוקחים בחשבון את כל הצרכים שלך ואת הדרישות, כך יהיה לך לנהל את העבודה שלך עם איזה פתרון שיש.

בכל פעם שאתם מחליטים לשנות או להוסיף משהו לאתר שלך, תצטרכו לפנות למפתחים לעזרה.


אז, אלה הם היתרונות והחסרונות הבסיסיים של שתי דרכים עיקריות של רכישת אתר אינטרנט. כמובן, אנחנו יכולים לתת כמה עצות, למשל, לא ליצור אתר אינטרנט רק בשביל עצמכם, האתר ישמש את הלקוחות שלכם ואת הצרכים והרצונות שלהם הם בעלי העדיפות הגבוהה ביותר ועוד.


אבל באופן כללי, אתם צריכים להחליט באיזו אופציה  מהאופציות האלה שתוארו לבחור.
העיקר הוא הגדרה ברורה, למה אותם צריכים  אתר אינטרנט ואיך מה אתם הולכים להשתמש בו.