עצות שימושיות עבור עיצוב ובניית אתר אינטרנט יעיל

 

לפניך כמה עצות חיוניות לעיצוב אתרים שכל אתר אינטרנט צריך. תעצב את אתר האינטרנט שלך תוך כדי יישום העצות האלה ואני מבטיחה כי למבקרים יהיה רושם ראשוני נהדר באתר שלך.
בפעם שהמבקרים מגיעים לאתר שלך אתה צריך לגרום להם להישאר ולנווט בתוך האתר שלך . בכדי לעשות את זה אתה צריך ניווט נקי.  ודא שכול הקישורים שברשותך החשובים הם נמצאים במקומות הבולטים . עדיף ממש על התפריט העליון -  בדרך כלל זה מה שהמבקרים רואים ברגע הראשון. לעשות שימוש בתפריטים על הימין והשמאל. תנסה לקשר בין דפים רבים של האתר שלך. תדאג שהמידע שלך יהיה נגיש מכל חלקי האתר. אתה לעולם אתה לא יודע במה המבקר מעוניין. לנ4סות גם להשתמש בכותרת התחתונה לדברים החשובים שלך
באתר


קרא עוד

מה זה אחסון אתרים Active Server Pages - ASP


אירוח אתרים ASP  מתייחס לחברות אחסון אתרים המספקים תמיכה ASP  - עמוד שרת פעיל.אם אתה רוצה אתר דינאמי עם מסד נתונים  אז מומלץ לשלב קוד ASP  לתוך דפי HTML  של אתר האינטרנט שלך. כאשר המשתמש מציג או גולש  באתר שפותח באמצעות קוד ASP

קרא עוד

חבילת אירוח אתרים בלתי מוגבל " Unlimited" : האם זה אמיתי בכלל ?

ראיתם פעם פרסומות שמספר רב של חברות אירוח אתרים משתמשים במונח "בלתי מוגבל" Unlimited web space -  על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים לקנות חבילות אחסון אתרים . כפי שהמונח מרמז , כל אחד יכול בקלות ליפתות או להשתכנע ולקנות את זה . האם אתה חושב שאתה יכול ליהנות מחבילות של שירות אירוח אתרים אלה?.

קרא עוד

מה לבחור: אתר מתבנית או אתר מותאם אישי ?


בימינו  יש התפתחות וצמיחה מהירה של טכנולוגיות אינטרנט , יותר ויותר חברות מבינים כי לנוכחות של אתר האינטרנט יש השפעה חיובית על התפתחות העסק. אין ספק בכך, אבל השאלה מופיעה: איך אתר האינטרנט צריך להיות בכדי להשפיע בצורה חיובית על העסק?

קרא עוד...

עיצוב אתרי מכירות (חנויות ווירטואליות)

 

לאתרי מסחר אלקטרוני יש אופי ייחודי משלהם אשר נועד להוביל את המבקר לפעולה פשוטה אחת - לבצע רכישה מקוונת באתר האינטרנט .מעצב אתרי אינטרנט צריך לקחת בחשבון מגוון עקרונות למכור באינטרנט תוך עיצוב אתר מסחר אלקטרוני.  במאמר זה ננסה להסתכל על כמה מן ההיבטים המרכזיים בעיצובים הנחוצים עבור אתר  מסחר אלקטרוני.

קרא עוד